Aleksander Bąk grafik projektant herbów

B!og to autorski NiecoDziennik

czyli słów i obrazków co nieco, od czasu do czasu.

Wszelkie zamieszczone na b!ogu materiały mają oparcie w faktach udostępnionych publicznie, a ich przywołanie oraz przedstawienie — zarówno wizualne jak i treściowe — może być rozumiane wyłącznie jako stwierdzenie ocenne i stanowi wyrażenie osobistej opinii. Treści publikowane są w ramach konstytucyjnego prawa do wolności wyrażania swoich poglądów (Art. 54 Konstytucji RP).


WITAJ!Miło mi, że zaglądasz na jedną z moich witryn internetowych. Dla wyjaśnienia — parę informacji wprowadzających.


1. Witryna www.wiem-jak.com przyjęła charakter blog'a, na którym między innymi:

dział n¡us! prezentuje najnowsze informacje z zakresu autorskiej twórczości

w dziale b!og pojawiać się będą okazjonalne komentarze do niecodziennych przejawów coraz bardziej ogarniającej nas rzeczywistości :)


2. Rolę głównej „wizerunkowej” strony autorskiej przejęła witryna www.aleksanderbak.pl.


3. Portal www.jakiznaktwoj.pl — zakończył prowadzoną od 2011 roku misję pt. „O wywijaniu orła z urzędu i nie tylko” — która stanowiła swoisty monitoring obszaru wizualnej tożsamości państwa, prowadzony w oczekiwaniu na zapowiedziane przez ośrodki decydenckie wprowadzenie zmian w zakresie stosowania symboli państwowych. Od 2018 roku witryna zamieszcza informacje związane z szeroko rozumianym tematem pt. «Jaki Znak Twój? — Orzeł Biały!».


Z uwagi na z prowadzone prace techniczne pewne treści na stronach mogą być czasowo niedostępne, a ilustrujące je grafiki niewidoczne.


Zapraszam,

Aleksander Bąk